Przedszkole "Dorotka"

Niepubliczne Przedszkole Katolickie

Przedszkole „Dorotka” – Niepubliczne Przedszkole Katolickie

Przedszkole prowadzone jest przez Stowarzyszenie COC Diecezji Elbląskiej a finansowane z dotacji Urzędu Miasta w Elblągu i opłat rodziców.

Zapraszamy dzieci od 3 do 5 lat w grupach po 15 dzieci. Przygotowaliśmy duże, piękne sale o nowym, kolorowym wystroju. Sale wyposażone są w nowe zabawki i sprzęt dydaktyczny. Dla dzieci mamy przygotowany plac zabaw i duży ogród, gdzie będą mogły spędzać czas i bawić się na świeżym powietrzu.

Naszym zadaniem jest zapewnienie dzieciom jak najlepszej opieki i wychowanie ich w atmosferze akceptacji, zrozumienia i serdeczności, bo tylko wtedy dziecko może czuć się bezpiecznie i być szczęśliwe. Do każdego dziecka staramy się podejść indywidualnie. Stwarzamy rodzinną atmosferę, pragniemy, aby dzieci były otoczone miłością i zawsze mogły polegać na swoich wychowawcach.

Podstawa programowa będzie realizowana zgodnie z nowoczesnym programem opracowanym przez panią Alicję Gułę i Marlenę Szwemińską z ODN w Elblągu.

Proponujemy zajęcia dodatkowe:

• język angielski,
  • taniec towarzyski,
  • rytmikę,
  • religię,
  • szachy.

Jesteśmy otwarci na inne propozycje rodziców, gdyż nasze przedszkole ma służyć dzieciom i rodzicom a celem naszym jest współdziałanie z rodzicami dla dobra dzieci.

Będziemy przykładali dużą wagę do wychowywania dzieci w duchu wiary i uczyli życia opartego na wartościach chrześcijańskich.

Kartę zgłoszeniową dziecka z regulaminem przedszkola można otrzymać w kancelarii parafialnej kościoła Błogosławionej Doroty na ul. Rawskiej 16A, a także pobrać na naszej stronie – Dołącz do nas.

Zespół Przedszkole „Dorotka”