Przedszkole "Dorotka"

Niepubliczne Przedszkole Katolickie

Przedstawienie teatralne „Borsuk Bazyli rusza w miasto”

on 24 maja 2013

obraz007W środę gościliśmy teatr AMUZADO z Krakowa. Przedstawienie ,,Borsuk Bazyli rusza do miasta” w sposób ciekawy i niebanalny realizuje program profilaktyki bezpieczeństwa ruchu drogowego. Pamiętajmy o tym, że dzieci najlepiej uczą się właśnie przez zabawę, a wiedza przemycona pod płaszczem zabawnego opowiadania pozostaje w ich głowach znacznie dłużej. Przedstawienie to zabawna historia leciwego Borsuka, który zaproszony przez dawną przyjaciółkę Myszkę udaje się na pierwszą w swoim życiu wyprawę do miasta. Dzieci pomagały Bazylemu we wszystkich jego problemach z ruchem ulicznym, podróżowały z nim, tłumaczyły znaczenie znków, śpiewały i tańczyły. Przedstawienie było więc wspólną przygodą dzieci i komicznych bohaterów.

 

Zobacz galerię zdjęć


Comments are closed.